V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Faruka Gačana, Kristijana Šipka in Alexandreja Kombija. Po poškodbi se vrača Petar Franjić.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik/delegat

2:0 Barukčič 18'
3:2 Marinšek 33'

2:1 Žužek 25'
2:2 Ožbolt 26'

90+2. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme.

83. minuta: Huč je priboril kot z desne strani. Po podaji Jugovarja je v nov kot odbil Krcić. Z leve strani je kot izvedel Gnezda Čerin. Na kratko je podal do Batrovića. Njegov predložek je odbil Muhanović.

79. minuta: Po strelu Jarovića so Domžalčani prišli do kota. Po podaji Gnezde Čerina so se domači ubranili.

73. minuta: Grvala je odbil v kot z desne strani. Po podaji Krcića je do strela prišel L. Prahić. vratar Mulalić ni imel težkega dela.

68. minuta: Gnezda Čerin je priboril prosti strel 22 metrov od vrat Radomelj. Z neposrednim strelom je poizkušal Hebaj, ki je nevarno sprožil, a je bil na pravem mestu vratar Ivačić.

59. minuta: Po izjemni akciji in podaji Gnezde Čerina je Jugovar s 14 metrov zadel desno vratnico.

54. minuta: Jugovar je priboril kot z leve strani. Po podaji Gnezde Čerina so se domači ubranili.

53. minuta: Po lepi podaji Vrandečiča je Hebaj prodrl v kazenski prostor. Z desne strani je nevarno sprožil, a se je izkazal vratar Ivačič.

51. minuta: Gnezda Čerin je priboril kot z desne strani. Kar trikrat je predložek poslal Franjić, a vselej so se domači ubranili.

49. minuta: Jugovar je prodrl po levi strani. Podal je v kazenski prostor, kjer je s 14 metrov nevarno sprožil Gnezda Čerin. Vratar Ivačič je bil na pravem mestu.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Radomelj.

Piscalka44. minuta: Glavni sodnik je predčasno označil konec prvega polčasa.

43. minuta: Po odlični podaji Žinka je pred vrati Radomelj do strela z glavo prišel Žužek. Vratarja Ivačića je rešila prečka.

40. minuta: Grvala je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

37. minuta: Po podaji Ibričića je s strelom z obrata poizkušal Ožbolt. Močno je sprožil z voleja, a je bil vratar Ivačić zanesljiv.

zoga3:2 Marinšek; 33. minuta: Marinšek je bil v prodoru na desni strani. Na robu kazenskega prostora se je odločil za strel. Natančno je meril v zgornji levi kot nemočnega Matoševića.

31. minuta: Po podaji Ibričića s kota so se domači ubranili.

menjava31. minuta: V ekipi Domžal je poškodovanega Sredojevića zamenjal Grvala.

zoga2:2 Ožbolt; 26. minuta: Ožbolt je na sredini igrišča pobegnil obrambi Radomelj. Prodrl je vse do vrat in z rutiniranim strelom premagal še vratarja Ivačića.

zoga2:1 Žužek, 25. minuta: Po podaji Sredojevića se je Žužek odlično znašel v kazenskem prostoru Radomelj. Po uspešnem preigravanju je s prefinjenim strelom premagal še vratarja Ivačića.

22. minuta: Klemenčič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Cerarja je odbil Sredojević.

zoga2:0 Barukčič; 18. minuta: Pantalon je bil pri žogi na desni strani polovice Domžal. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je Rogljić žogo namestil Barukčiču. Ta je s 16 metrov natančno meril v zgornji desni kot nemočnega Matoševića.

16. minuta: Franjić je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

14. minuta: Po lepi podaji Ibričića je pred vrati za las zamudil Žužek.

9. minuta: Rom je odbil v kot z leve strani. Po podaji Cerarja je odbil Žužek.

6. minuta: Volarič je z leve strani potegnil v sredino. Z 22 metrov je meril previsoko.

zoga1:0 Rogljič; 4. minuta: Marinšek je pobegnil po desni strani. Poslal je nizek predložek pred vrata, kjer je iz bližine žogo v mrežo pospravil Rogljič.

1. minuta: Domžalčani so si priigrali kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredino igrišča začeli nogometaši Domžal.

TarkJomaLogo hitELProEsad Mulalić s.p.D ToursAS DomžaleMG instalaterstvoIB TechnoMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodic