NKD TV: Ožbolt z evrogolom razorožil Olimpijo

Mladinci in kadeti Nogometnega kluba Domžale so tokratno prvenstveno obveznost opravili že v petek.

Alen Ožbolt

Selekcija do 19 let je ljubljansko Olimpijo premagala z 2:0, oba gola pa je dosegel junak obračuna Alen Ožbolt, ki je v zadnji minuti prvega polčasa poskrbel za pravi evrogol. Drugi zadetek pa je po nepopustljivosti Anžeta Igliča napadalec Domžal dodal v uvodnih sekundah drugega polčasa. Varovanci Darka Birjukova imajo po treh tekmah na svojem kontu šest točk.

S sosedi iz Ljubljane so se pomerili tudi kadeti dvakratnih slovenskih prvakov. Varovanci Dejana Dončića so tekmo odprli s prečko Žana Žužka, Olimpija pa je povedla v 22. minuti, ko je gol dosegel Damir Beširović. V drugem delu so domači pritiskali, a niso uspeli zadeti mreže, zato so vknjižili prvi poraz v sezoni.