(2:5)

PortoFC

DOMŽALE U19

PORTO U19

Uefa Youth League, 2. krog, Povratna tekma, Športni park Domžale, 2089 gledalcev

9 Svetlin Tamar 9 Moreira Duarte
10 Kolobarić Dario menjava84' 10 Vieira Fabio (K)

Trener:  Birjukov Darko Trener: Cruz Manuel Jorge Silva

V ekipi Domžal zaradi poškodbe ni Jake Zupana.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik
Anastasios Papapetrou (GRE) Tryfon Petropoulos (GRE) Iordanis Aptosoglou (GRE) Mitja Žganec (SVN)
DOMŽALE U19

Čeh 66'
PORTO U19

0:1 Sousa 6' Ferreira 54'
0:2 Valente 77' Vieira 88'
0:3 Moreira 82' Sani 90+1'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani se z visoko dvignjenimi glavami poslavljajo od najmočnejšega klubskega tekmovanja.

90+3. minuta: Ciglar je priboril kot z leve strani. Po podaji Urbančiča so se gostje ubranili.

90+1. minuta: Po podaji Ciglarja je Pišek močno sprožil s 25 metrov. Z odličnim posredovanjem je vratar Meixedo žogo odbil v kot. Po podaji Svetlina je Makovec z glavo streljal mimo leve vratnice.

rumeni karton mali90+1. minuta: Zaradi prekrška nad Joštom Urbančičem je rumeni karton prejel Sani.

90+1. minuta: Četrti sodnik Mitja Žganec je označil tri minute dodatka tekme.

menjava90. minuta: V ekipi Porta je Estevesa zamenjal Veiga.

rumeni karton mali88. minuta: Rumeni karton je prejel Vieira.

88. minuta: Pišek je odbil v kot z leve strani. Po uigrani akciji Porta je Makovec odbil v nov kot. Po poizkusu preigravanja so domači odbili v avt.

menjava84. minuta: V ekipi Domžal je Daria Kolobarića zamenjal Emir Saitoski. V ekipi Porta je Valenteja zamenjal Mane.

menjava82. minuta: V ekipi Domžal je Žigo Repasa zamenjal Jošt Pišek.

zoga0:3 Moreira; 82. minuta: Sani je uspešno preigraval na desni strani kazenskega prostora Domžal. Poslal je nizek predložek pred vrata, kjer Mihelak žoge ni uspel zadržati v svojih rokah. Do nje je prišel Moreira in jo poslal v prazno mrežo.

menjava80. minuta: V ekipi Domžal je Miho Vrhovnika zamenjal Tristan Ciglar.

78. minuta: Sousa je bil pri žogi na levem robu kazenskega prostora Domžal. Poslal je predložek na prvo vratnico, kjer je z glavo streljal Morreira. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Mihelak, ki je žogo odbil.

zoga0:2 Valente; 77. minuta: Porto je izpeljal lepo akcijo na polovici Domžal. Sani je v kazenskem prostoru našel Souso. Strel slednjega je Mihelak odbil do Moreire. Ta je streljal, a je uspešno blokiral Vrhovnik, nad katerim je bil najverjetneje storjen prekršek, a glavni sodnik ni zapiskal. Žoga je prišla do Valenteja, ki jo je s sedmih metrov od vratnice poslal v mrežo.

menjava75. minuta: V ekipi Porta je Borgesa zamenjal Sani.

68. minuta: Dajčman je odbil v kot z leve strani. Po podaji Souse je žogo s pestmi odbil vratar Mihelak.

rumeni karton mali66. minuta: Zaradi prekrška nad Vieiro je rumeni karton prejel Mark Čeh.

66. minuta: Justiniano je začel napad Porta. Na polovici Domžal je našel Valenteja, ki je na desni strani zaposlil Moreiro. Ta je močno streljal, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Mihelak.

60. minuta: Domžalčani so uspešno kombinirali na vrhu kazenskega prostora Porta. Po podaji Pantelića je do strela z leve strani prišel Kolobarić. Zadel je zunanji del mreže.

57. minuta: Markuš je storil prekršek na polovici Domžal. Prosti strel je izvedel Vieira, ki je s slabih 30 metrov meril v zgornji desni kot domačih vrat. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Mihelak, ki je žogo odbil v kot. Po uigrani akciji je Sousa poslal predložek pred vrata. Justiniano je z glavo streljal previsoko.

rumeni karton mali54. minuta: Zaradi prekrška nad Žigo Repasom je rumeni karton prejel Ferreira.

53. minuta: Vieira je ukradel žogo na sredini igrišča. Na levi strani kazenskega prostora je zaposlil Souso, ki je streljal ob bližnjo vratnico. Vratar Mihelak je žogo odbil v kot. Po podaji Souse so se domači ubranili.

49. minuta: Urbančič je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina je na prvi vratnici odbil Esteves.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Anastasios Papapetrou je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta. Vrhovnik je odbil v kot z leve strani. Po podaji Souse je predložek poslal Vieira, najvišji je bil vratar Mihelak.

45+1. minuta: Četrti sodnik Mitja Žganec je označil minuto dodatka v prvem polčasu.

44. minuta: Po podaji Souse je Vieira streljal z 22 metrov. Vratar Mihelak je bil zanesljiv.

41. minuta: Vieira je uspešno prodiral na desni strani kazenskega prostora Domžal. Njegov strel je zletel za las mimo desne vratnice.

40. minuta: Markuš je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Vieire so se domači ubranili.

36. minuta: Repas je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Sose je žoga zletela z igrišča.

33. minuta: Pantelić je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Vieire je odbil Makovec.

26. minuta: Kolobarić je pobegnil po desni strani. Poslal je predložek v sredino do Pantelića. Gostje so odbili do Markuša, ki je s 25 metrov močno streljal pod prečko. Vratar Meixedo je z odlično obrambo žogo odbil v kot. Po podaji Svetlina so gostje odbili do Urbančiča. Ta je preigraval, Borges pa je žogo zaustavil z roko. Prosti strel s 25 metrov je izvedel Svetlin, ki je meril za las mimo desne vratnice.

18. minuta: Po predložku Svetlina z leve strani so gostje odbili do Čeha, ki je s 23 metrov močno streljal. Vratar Meixedo je bil zanesljiv.

16. minuta: Čeh je odbil v kot z leve strani. Po uigrani akciji je Kolobarić žogo odbil v nov kot. Po podaji Souse so gostje storili prekršek pred vrati Domžal.

15. minuta: Porto je krenil v hiter protinapad po desni strani. Vieira je poslal nizek predložek pred vrata, kjer je Sousa iz bližine streljal za las mimo desne vratnice.

9. minuta: Dajčman je odbil v kot z leve strani. Po podaji Souse je na prvi vratnici odbil Kolobarić.

8. minuta: Kolobarić je priboril kot z leve strani. Po uigrani akciji Svetlina in Repasa je slednji priboril nov kot. Po podaji Svetlina je bil pred vrati zanesljiv vratar Meixedo.

zoga0:1 Sousa; 6. minuta: Porto je krenil v hiter protinapad. Do žoge je prišel Sousa, ki je s 25 metrov neubranljivo meril v spodnji desni kot nemočnega Mihelaka.

5. minuta: Repas je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina je na prvi vratnici podaljšal Kolobarić, gostje pa so se ubranili.

3. minuta: Dajčman je storil prekršek na polovici Domžal. Po predložku Vieire so se domači ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Porta.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB