V ekipi Domžal zaradi poškodbe ni Matevža Femca, Nejca Bržana, Filipa Nikole Ostojića in Anžeta Pestotnika.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

VIITORUL

Crivac 16'
  Grameni 51'
  Georgescu 90+1'

Piscalka90+6. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani se s skupnim izidom 2:0 veselijo uvrstitve v 2. krog tekmovanja, kjer jih čaka zmagovalec dvoboja med Portom in Liepajo.

90+5. minuta: V ekipi Domžal je Žiga Repasa zamenjal Jošt Pišek.

menjava90+2. minuta: V ekipi Domžal je Miha Vrhovnika zamenjal Dejan Mitrović.

rumeni karton mali90+1. minuta: Zaradi prekrška nad Joštom Urbančičem je rumeni karton prejel Georgescu.

90+1. minuta: Četrti sodnik Asmir Sagrković je označil štiri minute dodatka tekme.

menjava88. minuta: V ekipi Viitorula je Crivaca zamenjal Birzu.

rumeni karton mali86. minuta: Makovec je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa so gostje odbili in krenili v protinapad, ki ga je s prekrškom za rumeni karton prekinil Miha Vrhovnik.

82. minuta: Urbančič je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina so se gostje ubranili.

80. minuta: Domžalčani so odlično kombinirali pred kazenskim prostorom Viitorula. Po podaji Svetlina se je žoga odbila do Kolobarića, ki je prišel sam pred vratarja Musata. Napadalec Domžal je znova poizkušal s preigravanje, a se je znova izkazal vratar Musat, ki je žogo odbil.

menjavarumeni karton mali79. minuta: V ekipi Domžal je Tiana Pantelića zamenjal Matej Čož. Zaradi petelinjenja je rumeni karton prejel Ivan Makovec.

rumeni karton mali77. minuta: Zaradi prekrška na sredini igrišča je rumeni karton prejel Žiga Repas.

76. minuta: Repas je priboril prosti strel na levi strani polovice Viitorula. Po podaji Svetlina je žoga zletela mimo leve vratnice.

74. minuta: Po kratki podaji Munteanuja je Mustaca s 16 metrov streljal mimo desne vratnice.

menjava73. minuta: V ekipi Viitorula je Gramenija zamenjal Voica.

menjava66. minuta: Dvojna zamenjava v ekipi Viitorula. Iz igre Vilea in Grosu, v igro Mustaca in Georgescu.

63. minuta: Urbančič je odbil v kot z desne stani. Po podaji Pituja so se rumeni ubranili.

62. minuta: Kolobarić je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina je na prvi vratnici v nov kot odbil Grosu. Po vnovični podaji Svetlina so se gostje znova ubranili.

59. minuta: Strel Vilee je v kot odbil Markuš. Po uigrani akciji s kota so se rumeni ubranili.

rumeni karton mali51. minuta: Zaradi prekrška nad Žigo Repasom je rumeni karton prejel Grameni.

48. minuta: kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Repasa je pred Makovcem s pestmi uspešno odbil vratar Musat.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Viitorula.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Nikola Popov je označil konec prvega polčasa.

rumeni karton mali45+1. minuta: Zaradi prekrška nad Gramenijem je rumeni karton prejel Benjamin Markuš.

45+1. minuta: Četrti sodnik Asmir Sagrković je označil minuto dodatka prvega polčasa.

rumeni karton mali42. minuta: Zaradi slačenja dresa ob proslavljanju zadetka je Tian Pantelić prejel rumeni karton.

zoga2:0 Pantelić; 41. minuta: Urbančič je priboril prosti strel na levi strani polovice Viitorula. Po podaji Svetlina je gol z glavo dosegel Tian Pantelić.

39. minuta: Urbančič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Pituja so domači odbili do Muresana, ki je s slabih 30 metrov streljal previsoko.

Enajstmetrovka Munteanu, 36. minuta: Enajstmetrovko je izvedel Munteanu. Meril je v spodnji levi kot, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Mihelak, ki je ohranil svojo ekipo v vodstvu.

34. minuta: Po nesporazumu Vrhovnika in Mihelaka je v kazenskem prostoru Domžal padel Munteanu in glavni sodnik Nikola Popov je nemudoma pokazal na belo točko.

33. minuta: Po odbiti žogi Repasa je Crivac poizkušal s strelom s 23 metrov. Z voleja je meril mimo desne vratnice.

26. minuta: Mihelak je poslal dolgo žogo na polovico Romunov. Pantelić je z glavo podaljšal do Kolobarića, ki je prišel sam pred vratarja Musata. Napadalec Domžal je poizkušal s preigravanjem, a se je z odličnim posredovanjem izkazal čuvaj mreže Viitorula, ki je žogo odbil.

rumeni karton mali16. minuta: Zaradi prekrška nad Benjaminom Markušem je rumeni karton prejel Crivac.

14. minuta: Repas je priboril prosti strel 25 metrov od vrat Viitorula. Z neposrednim strelom je poizkušal Repas, ki je meril za las mimo leve vratnice.

10. minuta: Čeh je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Pituja so se domači ubranili.

zoga1:0 Svetlin, 3. minuta: Vrhovnik je poslal dolgo žogo na polovico Romunov. Tam je odlično preigraval Svetlin, ki je z 18 metrov močno sprožil. Žoga je med potjo oplazila enega od nogometašev in končala v spodnjem levem kotu nemočnega vratarja Musata.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.