Pregled mlajših selekcij

Pretekli vikend sta bili na delu zgolj dve najstarejši selekciji MNC Domžale. Mladinci in starejši dečki so gostovali v Ljubljani, kadeti zaradi reprezentančnih obveznosti znova konec meseca.

StarejsiDeckiVeselje

MLADINCI

Nogometaši selekcije U19 po peti odigrani tekmi ostajajo pri devetih osvojenih točkah, saj so v derbiju ljubljanske kotline klonili z 2:0. Oba zadetka za domače je dosegel Vanja Panić. Prvi gol je padel v 53., drugi pa v 58. minuti. Rumeni bojevniki so v drugem polčasu po močnem strelu iz razdalje zatresli okvir vrat.

Naslednja tekma varovance Darka Birjukova čaka v sredo, ko bodo v okviru pokalnega tekmovanja v Domžalah gostili Rudar Trbovlje.

Olimpija - Domžale 3:4

Sodnik: Amel Begič

Strelec: Vanja Panić 53., 58.

NK Domžale: Klemen Mihelak, Jaka Zupan (od 57. Anže Pestotnik), Žiga Dajčman, Miha Vrhovnik, Ivan Makovec (od 57. Darko Mitrović), Benjamin Markuš, Jošt Urbančič, Žiga Repas, Matej Čoz (od 55. Jošt Pišek), Tristan Ciglar, Mark Čeh (od 80. Dino Hot). Trener: Darko Birjukov

KADETI

Kadetsko moštvo zaradi reprezentančnih obveznosti ni imelo prvenstvene tekme. Slovenija U16, za katero nastopajo tudi Gašper Černe, Jernej Belinc in Nejc Klašnja, se je v dveh srečanjih pomerila z vrstniki Madžarske.

Prvi dvoboj se je zaključil z zmago Slovenije (3:0), drugi pa z zmago Madžarov (2:0). Černe, Belinc in Klašnja so zaigrali na obeh tekmah.

Kadeti Domžal bodo znova na delu 29. septembra ob 11. uri. Nasprotnik bo Ilirija.

STAREJŠI DEČKI

Starejši dečki se iz prestolnice vračajo z zmago! V napeti tekmi so rumeni dosegli tri zadetke in zasluženo slavili, z devetnajstimi osvojenimi točkami na sedmih tekmah pa tako ostajajo na vrhu razpredelnice.

Kot prvi je mrežo Olimpije načel Žan Luka Čampa. Le minuto kasneje so nogometaši v zelenih dresih preko Nika Guberca izid izenačili, Kristjan Bandur in Val Brvar pa sta z goloma v preostanku srečanja razblinila vse dvome o zmagovalcu.

Moštvo U15 bo znova na delu v soboto, 28. septembra, ko bodo Domžale gostovale v bližnjih Radomljah.

Olimpija - Domžale 1:3

Sodnik: Blaž Medvešček

Rdeči karton: Nik Guberac 66.

Strelci: Žan Luka Čampa 48., Kristijan Bandur 50.,

NK Domzale: Jan Uranič, Jaka Bahor, Mark Hrček, Vasja Varšič, Jon Švigelj, Matic Sotlar (od 70. Saš Mišvelj), Taj Krupič (od 46. Žan Luka Campa), Alen Bukovec (od 46. Val Brvar), Gal Javorič (od 70. Matic Pogačnik), Jošt Zajc (od 70. Žiga Gril), Kristijan Bandur. Trener: Mile Stankovič

Besedilo: Nejc Berce

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB