Mladinci v zaostali tekmi do zmage

Varovanci Darka Birjukova so v sredo, 18. septembra, odigrali zaostalo tekmo 1. kroga 1. SML. Na pomožnem igrišču v Domžalah je gostoval Bravo.

VeseljeMladinci

Mladi nogometaši Domžal so brez Tamarja Svetlina in Jošta Urbančiča, ki sta v Pokalu Slovenije nastopala za člansko moštvo, prišli do tretje zmage v letošnjem prvenstvu. Za prednost je v 18. minuti z uspešno izvedeno enajstmetrovko poskrbel Žiga Repas. V 51. minuti je rezultat na 2:0 povišal Mark Čeh, ki je le nekaj trenutkov za tem z drugim golom na tekmi postavil tudi končni izid srečanja.

Naslednja tekma mladinsko moštvo čaka v nedeljo ob 14. uri, ko se bodo v Ljubljani pomerili z Olimpijo.

Domžale – Bravo 3:0

Sodnik: Nejc Gergič

Strelca: Žiga Repas (11m) 18., Marh Čeh 51., 57.

NK Domžale: Klemen Mihelak, Jaka Zupan, Žiga Dajčman, Miha Vrhovnik, Ivan Makovec, Benjamin Markuš, Jošt Pišek, Žiga Repas, Matej Čož (od 70. Darko Mitrović), Mark Čeh (od 85. Dino Hot), Filip Nikola Ostojič (od 46. Tristan Ciglar). Trener: Darko Birjukov

Besedilo: Nejc Berce

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB