U17: V zaostali tekmi do treh točk

Kadetska selekcija Domžal je v sredo, 28. avgusta, odigrala zaostalo tekmo 1. kroga 1. slovenske kadetske lige. Varovanci Aleša Mežnaršiča so na domačih tleh z rezultatom 2:0 odpravili ljubljanski Bravo.

Prvi krog nove tekmovalne sezone v 1. SML in 1. SKL bi moral biti prvotno odigran 18. avgusta, vendar je bil zaradi reprezentančnih obveznosti prestavljen. Kadetsko srečanje med Domžalčani in Bravom je bilo tako odigrano 28. avgusta, medtem ko bodo mladinci na delu 18. septembra.

Odlično formo rumenih bojevnikov je s hitrim zadetkom v 7. minuti potrdil Gašper Černe, ki se je med strelce vpisal že ob nedeljski visoki zmagi nad Krškim. Rezultat se vse do 64. minute ni spreminjal, nato pa je mrežo Brava za končnih 0:2 zatresel Nik Makovec Tomič.

Nogometaše Domžal nov ligaški preizkus čaka v soboto. Domača tekma z Muraši se bo pričela ob 11. uri.

Domžale - Bravo 2:0

Sodnik: Tomaž Jezeršek

Strelca: Černe 7., Makovec Tomič 64.

NK Domžale: Lovro Štubljar, Mitja Ilenič, Nik Makovec, Žiga Žiberna, Mark Strajnar (od 80. Jon Ficko), Jure Žavbi, Luka Turudija (od 54. Nejc Klašnja), Maks Pogačar (od 64. Lovro Kostanjšek), Nick Perc (od 74. Jernej Belinc), Emir Saitoski (od 77. Jure Novak), Gašper Černe. Trener: Aleš Mežnaršič

Besedilo: Nejc Berce