Starejši dečki začeli z zmago

V soboto so z novo tekmovalno sezono kot prvi v MNC Domžale pričeli starejši dečki. Pod vodstvom glavnega trenerja Mileta Stankovića so na Dolenjskem prišli do zmage z 0:2.

Srečanje 1. kroga lige U15 zahod je bilo v dopoldanskih urah odigrano v Športnem parku Mirna, dvoboj pa so z zadetkom v 22. minuti bolje odprli gostje, ki so povedli preko Taja Krupića.

V 48. minuti je prednost Domžalčanov povišal Kristijan Bandur. S prvim golom na prvi tekmi nove sezone je tako poskrbel za končni izid. V preostanku dvoboja smo na obeh straneh videli številne menjave, rezultat srečanja pa se ni več spremenil.

Naslednja tekma rumene bojevnike čaka v soboto, ob 11. uri, ko se bodo v domačem Športnem parku pomerili z NK Jadran Dekani.

Krka – Domžale 0:2

Sodnik: Mitja Šalehar

Strelca: Krupić 22., Bandur 48.

NK Domžale: Jan Uranič, Jaka Bahor (od 69. Hrček), Žiga Gril, Vasja Varšič, Jon Švigelj, Matic Sotlar, Kristijan Bandur (od 66. Praskalo), Taj Krupić (od 57. Pogačnik), Žan Luka Čampa (od 45. Javorič), Jošt Zajc, Alen Bukovec (od 61. Brvar). Trener: Mile Stanković