U17: Domžale - Manchester City 0:3 (0:0)

Selekcija do 17 let Nogometnega kluba Domžale je v hrvaški Istri odigrala pripravljalno tekmo proti Manchester Cityju. To je bil že drugi obračun teh dveh ekip v zadnjih treh letih. Tokrat so s 3:0 slavili Angleži, a rezultat ne odraža dejanskega razmerja na igrišču.

"Predvsem v prvem polčasu smo bili priča odlični predstavi naše ekipe. Bili smo boljši nasprotnik in imeli tri lepe priložnosti. Žal se nam je v uvodu tekme poškodoval Tristan Ciglar, a na srečo z njim ni nič hujšega. Na koncu prvega polčasa je Ivan Makovec  dobil drugi rumeni karton. V drugem polčasu smo ponudili priložnost vsem igralcem v kadru, na drugi strani pa so Angleži nastopili tudi z nekaterimi starejšimi igralci. To je bila še ena v nizu tekem z uglednim nasprotnikom in nov odličnen pokazatelj, da smo na pravi poti pri razvijanju igralcev. S takšnimi tekmami tako igralci kot trenerji pridobivamo ogromne izkušnje. Že konec tedna nas čaka močan tradicionalen turnir v Žilini," je tekmo ocenil domžalski strateg Dejan Dončić.

TarkJomaLogo hitELProEsad Mulalić s.p.D ToursAS DomžaleMG instalaterstvoIB TechnoMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodic